GraLL

Opis forum


#1 2011-07-15 14:14:23

Wojtek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-15
Posty: 1
Punktów :   

...

"W historii chrześcijaństwa pisanej, ustnej i ostatnio filmowanej wielokrotnie przewija się legenda o św. Gralu jako narzędziu pozostawionym przez Apostołów dla potomnych, które ma świadczyć za prawdziwością pobytu Jezusa na tej planecie i zawierającym źródło (czegoś ?) co daje nieśmiertelność.
Symbolem św. Grala jest kielich z Krwią Chrystusa. Poszukiwano św. Grala w wielu zakątkach świata i zaglądano do każdej jaskini i dziury. Opisy wypraw była pasjonujące i narzędziem poszukiwaczy zazwyczaj była łopata.
Jakiś czas temu na pewnej stronie „www” o górze zwanej Ślęża pod Wrocławiem znalazłem jeszcze jeden z opisów, który zawierał przesłanie jakoby właśnie tam został dawno temu zdeponowany, ukryty.
.................
zapraszam artykuł strona rozmowy.all.pl forum nowe, pytania podstawowe
----------------
W końcu udało mi się opracować końcowy efekt zwany „Wykładem” z dzisiejszym tytułem „Transformacja teologii w kontekście nauk ścisłych czyli Dualizm Prawdy.”
Tak więc muszę chyba rozczarować wielu poszukiwaczy z łopatami i detektorami oświadczając, że „dokopałem” się do św. Grala i przedstawiam jego Istotę na forum społecznym."

Offline

 

#2 2011-07-15 14:15:37

ola

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-15
Posty: 1
Punktów :   

Re: ...

ZAJEBIŚCIE - TY TO MASZ WIEDZE

Offline

 

#3 2011-07-15 14:16:32

Aga

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-15
Posty: 1
Punktów :   

Re: ...

HA ha ha ha  xD

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.great-land.pun.pl www.narutofight.pun.pl www.solidmcgrcg.pun.pl www.proanamotyle.pun.pl www.narutouzumakiwalka.pun.pl